szesciolatek_w_szkole_sm25_przedszkole


Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń, Florencjusz,
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Do końca roku zostało 256 dni.
Zodiak: Baran

Losowa fotografia

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

stat4u

Wizyta w "Piątce"
Wpisany przez Marcin   
czwartek, 20 kwietnia 2017 07:14

foto001Dzieci z grupy 6-latków wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 5 na spotkanie integracyjne pod hasłem ,,Piątka kuźnią talentów". Program artystyczny, który tam obejrzały ukazywał różne talenty uczniów,,5".Dzieci klas I-III tańczyły, śpiewały, recytowały ,pokazywały sztuki walki i balet. Następnie odbyły się warsztaty. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek, oraz wizyta u koni, które pięknie paradowały przed dziećmi. Przedszkolakom podobały się zabawy w szkole. Być może któreś z nich wybierze "piątkę " na miejsce swojej dalszej edukacji.

{backbutton)